John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Pazartesi, Ekim 08, 2007

Zedge.Net
İnternetin en büyük cep telefonu arşivi desem abartmış olmam herhalde. Dünyanın dört bir yanından bünyesinde barındırdığı kullanıcılarıyla her geçen gün büyüyen Zedge.Net , kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir site. Sitenin içeriklerinden yararlanmak isterseniz ücretsiz olarak üye olmak zorundasınız. Üye olduktan sonra listeden cep telefonunuzun modelini seçerek istediğiniz tema , melodi , oyun vb. içeriği bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz bu içerikleri telefonunuza atmak pek de zor değil zaten. Ama bilgisayarınızla telefonunuz arasında bağlantı kurabileceğiniz bir araç yoksa üzülmeyin. Zedge.Net'in wap sitesine bağlanarak da istediğiniz içeriği telefonunuza indirebilirsiniz. Bu siteye üye olursanız sizde göreceksiniz ki desteklediği telefon yelpazesinin çok geniş olduğunu sizde göreceksiniz. Her bölümün belirlenen günlük limitleri var. Bu limitler içierisnde indirme yapabilirsiniz.

Www.Zedge.Net

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

1 Comments:

  1. en yavsak adi site orası bir kere türklere gıcıklar koloni yani tarikat sebebsiz yere ip adres ve nickimi banladılar...nedeni basit zedge bsarılı oldugum için beni sistemden attı...adam kayıran orosbu cocukları var...500 adet tema yaptım oraya haram olsun yakında beter olacak

    YanıtlaSil

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com