John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Pazar, Aralık 20, 2009

İlk Yarı Bitiyor !
Ligin ilk yarısı bu akşam oynanacak Trabzonspor - Fenerbahçe maçı ile bitiyor. Kimin ilk yarıyı lider olarak tamamlayacağı bu maçla belli olacak. Bakalım bizim milyarlık eşekler adam gibi top oynayıp maçı alabilecekler mi? Bunu hep beraber göreceğiz. İddialaşmalar da başladı zaten. Trabzonlu arkadaşlarımın klasik olarak sizi yeneceğiz puhahaha yaklaşımlarına alıştım zaten. Adamların bize karşı bariz bir kini var. Nasıl olmasın kardeşim adamların elinden şampiyonluğu aldık :) Neyse internette maç muhabbeti yaparken bir arkadaşımın Facebook resmini gördüm --- kurtulamadık şu Facebook'tan----- ve paylaşmak istedim.

 Resmi paylaşmadan önce birşeyi hatırlatmak isterim. Trabzonlular çok cana yakın ve zeki insanlardır. Saat gece 12'den sonra kafaları durur o ayrı. (Şaka yapıyorum :) ) Yine çok güzel düşünülmüş bir işe imza atmışlar. Tebrik ediyorum. Ödül olarak kendilerine bloğumda yer veriyorum. İşte o an :)


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

2 Comments:

  1. Resim süpermiş :)
    Sizin milyarlık eşşekler de kazandı, tebrikler.

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten güzel düşünmüşler tebrik etmek lazım. Bizim milyarlık eşeklerden pek umudun yok gibi avrupada :)

    YanıtlaSil

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com