Bu Filmin sONu Yok !


Bir Fenerbahçe - Galatasaray maçı daha geldi geçti. Son on yıldır klasikleşmiş galibiyet serisi var Kadıköy'de. Fenerbahçe maçı Alex (2) ve Guzia'nın golleriyle 3-1 kazandı. Zaten çoluk çocuk herkesin banko Fenerbahçe diyeceği bir ortama geldi bu karşılaşmalar. Galatasaraylılar da kabullendi artık. Garip , karmaşık heyecanın bittiği (!) derbi serilerine değinen bir yazı yazmayacağım. İşimiz gücümüz geyik olduğu için maçtan önce ve sonra Fenerbahçe taraftarlarının yaptığı geyiklere değineceğim. Futbolun güzel yanı bu çünkü. Fenerbahçelinin Galatasaraylıları, Galatasaraylıların Fenerbahçelileri kızdırması. Birbirlerine takılmaları. Herkes biliyor ki Fenerbahçe olmadan Galatasaray , Galatasaray olmadan Fenerbahçe olmaz. Malesef her maçımız Galatasaray'la da olmaz, açık ara Şampiyon olalım :) Neyse biz hemen dün akşamki MUHTEŞEM FENERBAHÇE TARAFTARININ MUHTEŞEM ŞOVU'na dönelim.


Ankaragücü - Galatasaray Maçı


Hatırlayacağınız gibi , bundan iki hafta önce Ankara'da Ankaragücü - Galatasaray maçı oynandı. O maçta Ankaragücü sahadan 3 - 0 galip ayrıldı. Tabi bizimkiler boş durmamış. İnternette geyik yapmaya başlamışlar. Ben daha dün duyduğum için o geyiği yapamadım malesef. İşte o geyik :)

- " O sarı - lacivert forma içerisinde gördüğünüz biz değildik . Bizim maçımız iki hafta sonra ! " 

Bir Mahsun MOR Menekşe Ağlıyor Mu Ne ?

Youtube # 3


İlk vidyo Lig Tv'den kaydedilmiş. İlk başta maçla ilgili yorumlar yapıldığı için şarkıyı duyamadık. Ama "Bir mahsun mor menekşe ağlıyor mu ne" kısmını kavradıktan sonra hepimiz gülmekten yerlere yattık. Kim bu geyiği bulduysa helal olsun. Nilüfer'de tekrardan hatırlanmış oldu :) Şarkı biraz değişmiş tabiki :)

Akşam oldu KADIKÖYDE
Yorgun rüzgar esiyor geçiyor renkler suskun
Bir mahsun MOR menekşe ağlıyor mu ne

Gölgelerin kollarında
Hatıralar halka halka
Ben ona tutsak

Nerde nerde en son çizgi nerde
Nerde nerde CİMBOM nerde

Aç Tavuk Kendini Buğday Ambarında Zannedermiş

Fenerbahçe - Galatasaray maçından önce Galatasaraylı taraftarlar garip bir şekilde galip geleceklerinden  eminlerdi (!) . 


Ama gerçekleri görmenin zamanı gelmişti.....Fenerbahçe Taraftarlarının Şovu Görülmeye Değerdi

10 yaşına gelen bir çocuğun hikayesi ... 


Her sene tanınmamak için başka formalarla gelen Galatasaraylılara en iyi cevap... Bu filmin sONu Yok ! 

~ Bu pankartlar ve daha fazlası için antu.com'a göz atabilirsiniz...


Veee son sözü Sabri Söyler !


Maçla ilgili yorumum....

Yorum yapmayacağım dedim ama yine dayanamadım. Bir  Fenerbahçe - Galatasaray derbimiz vardı , onun da içine ettiniz. Derbinin heyecanı kaçtı :)))
Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder