Sony Ericsson'dan Çevreci Telefon

Sony Ericsson son zamanlarda farklı bir konsept üzerinde çalışıyor. Geri dönüştürülebilen malzemelerden oluşan cep telefonlarını piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Küresel ısınmanın etkilerinin giderek arttığı bu günlerde Sony Ericsson akıllıca bir hamle yapmış. Çevreci telefonlar sayesinde piyasadaki eski günlerine geri dönmeyi planladıkları çok açık. Bakalım bu politika son zamanlarını zararla kapatan firma için ne kadar kurtarıcı olacak.

İşte Sony Ericsson'un çevreci telefon tanıtımı :

Sevgili Sony Ericsson dostu,

Güzel bir dünyada yaşıyoruz. Bu güzelliği sürdürmekten de hepimiz sorumluyuz. GreenHeart konseptimizin arka planında karmaşık hiçbir şey yok: bu tamamen çevresel olarak güvenli, geri dönüştürülebilir ürünlerle ilgili bir konu. Basit, anlaşılır ve gezegenimizin geleceği için tamamen gerekli.


Bu sayıda keşfedecek çok şey var. Başka şeylerin yanı sıra, yararlı uygulamalardan oluşan seçenekler de sunuyoruz. Deneyin ve mobil yaşamınızın hakkını verin.


Keyfini çıkarın!


Sony Ericsson ekibi
Çevreyi düşünerek
Geri dönüştürülebilir plastikler, Web tabanlı e-kılavuzlar, çevreye duyarlı ambalajlama… GreenHeart konsepti, çevresel sürdürülebilirliği ürünlerimizin merkezine yerleştiriyor.

İlk GreenHeart ürünlerimiz, Naite pek yakında mağazalarda olacak.

Yürekten yeşil olmak
Sony Ericsson


- Sony-Ericsson C901 GreenHeart incelemesi için buraya bakabilirsiniz.
- Sony Ericsson, GreenHeart™ Stratejisiyle ilgili daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder