Fast & Furious

Fast&Furious veya diğer ismiyle Fast&Furious 4 adından da anlaşılabileceği gibi The Fast and The Furious serisinin 4. filmi. Bu film de diğer üç film gibi aksiyon yüklü. Serinin ilk filminde rol alan Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner),Jordana Brewster (Mia Toretto)ve Michelle Rodriguez (Letty) bu filmde tekrar biraraya gelmiş. Hatırlayacağınız gibi Tokyo Drift'in en son sahnesinde Vin Diesel (Dominic Toretto) görünmüş ve bu filmde oynayacağının sinyallerini vermişti.

Bu film devam filmi özelliği taşıyor olmasına rağmen film , ilk filmden beş yıl sonrasını konu alıyor. Yani benim gibi Fast&Furious hayranıysanız ve filmleri arka arkaya izlemek isterseniz 1 - 4 - 2 - 3 sırasına göre izlmeniz daha iyi olacaktır.

Filmle ilgili fazla detaya girmek istemiyorum ama serinin en iyi filmi diyebileceğim bir film. Müzikler ve sahneler gerçekten etkileyici.filmin sonunda da izleyenleri bir süpriz bekliyor.Filmin en başında yaşanan olaylar filmin fragmanı olarak izleyicilere sunulmuştu.

İşte o fragmanlar


Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder