John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Salı, Nisan 07, 2009

Fast & Furious
Fast&Furious veya diğer ismiyle Fast&Furious 4 adından da anlaşılabileceği gibi The Fast and The Furious serisinin 4. filmi. Bu film de diğer üç film gibi aksiyon yüklü. Serinin ilk filminde rol alan Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner),Jordana Brewster (Mia Toretto)ve Michelle Rodriguez (Letty) bu filmde tekrar biraraya gelmiş. Hatırlayacağınız gibi Tokyo Drift'in en son sahnesinde Vin Diesel (Dominic Toretto) görünmüş ve bu filmde oynayacağının sinyallerini vermişti.

Bu film devam filmi özelliği taşıyor olmasına rağmen film , ilk filmden beş yıl sonrasını konu alıyor. Yani benim gibi Fast&Furious hayranıysanız ve filmleri arka arkaya izlemek isterseniz 1 - 4 - 2 - 3 sırasına göre izlmeniz daha iyi olacaktır.

Filmle ilgili fazla detaya girmek istemiyorum ama serinin en iyi filmi diyebileceğim bir film. Müzikler ve sahneler gerçekten etkileyici.filmin sonunda da izleyenleri bir süpriz bekliyor.Filmin en başında yaşanan olaylar filmin fragmanı olarak izleyicilere sunulmuştu.

İşte o fragmanlar


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com