Color Paper ile geri dönüş

Uzun zamandır doğru düzgün vakit ayıramadığım blog sayfama tekrar yazı yazmaya başlıyorum. Özellikle Açıköğretim sınavları ve yapamam gereken bir çok şey yüzünden uzun zamandır yazı yazamıyordum. Color Paper temasını kendime göre değiştirmek için yaklaşık 1 haftamı harcadım (toplam 3 günlük iş için) ama istediğim gibi bir tema oluşturduğumu düşünüyorum. Psp , İnternet , Firefox ve Teknoloji üzerine olan blog sayfama yeni birkaç birşey eklemek üzere oldğumun haberini vererek yazımı tamamlıyorum.

Yorumlar

 1. Eser Sevinç6 Nisan 2009 23:59

  Güzel olmuş eline sağlık. Ama artık seç bir tema başla yazıları döktürmeye :)Üst kısım boş gözüküyor oraya da slideshow mu eklemeyi düşünüyorsun ? Düşünmüyorsan da ben aklına düşürmüş olayım.

  YanıtlayınSil
 2. Temayı beğendiğine sevindim. Sanırım bu tema ile uzun zaman devam edeceğim. Aklımdaki şeyleri teker teker uygulamaya başladım. Üst kısım benim tembelliğimden boş duruyor :) Arkın abimin benim için hazırladığı Tuğrayı oraya monte etmeyi planlıyorum. Slideshow'da güzel fikir aslında :) Bir kombinasyona gidebilirim :)

  YanıtlayınSil
 3. Eser Sevinç7 Nisan 2009 13:45

  Sen slideshow`u bir dene bence çok yakışacaktır. Tuğrayı küçültüp Blog '09 yazan yere monte edebilirsin, ya da Blog '09 yerine eskitme bir yazı efektiyle logo koyup anasayfaya link verirsen güzel olur, elim hepo kısma gidiyor anasayfaya tıklamak için.

  YanıtlayınSil
Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder