Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Ufo Vecta'ya Savaş Açtı !


Küresel krizin etkisiyle insanlar daha ucuz ısınmanın yollarını aramaya başladılar. bilindiği gibi son yıllarda bir ufo patlaması yaşandı. Ufo piyasada çok tutulunca diğer markalar da bu piyasadan yararlanmak istedi. Son olarak Vecta isimli marka ürünlerinin diğer markaların ürünlerine göre %80 enerji tasarrufu sağladığını iddia etti. Bunun üzerine Ufo aşağıdaki duyuruyu basına dağıttı. Bu mail basın mensubu olmadığım halde bana da geldi. Çünkü beni basın mensubu zannediyorlar. Uzun bir hikaye daha sonra anlatırım.Bende bu maili noktasına dokunmadan sizlerle paylaşıyorum. Yorum sizin ....


İşte o Mail :

"YALAN İDDİA: VECTA %80 ENERJİ TASARRUFU İDDİASI İLE TÜKETİCİYİ KANDIRMAKTADIR"


Değerli Basın Mensubu,

Ekte, son günlerde %80 enerji tasarrufu ifadesi ile gündemi yanıltan iddiaya karşı UFO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Yeşil tarafından hazırlanan bildiri yer almaktadır.

Hemen hemen tüm dünya insanlarının ciddi bir ekonomik sıkıntı yaşadığı ve mevcut enerji kaynaklarının -çok uzak değil- bir kaç sene içerisinde tükeneceğinin tüm bilimsel çevrelerce konuşulduğu bir dönemde, tüketicileri kandırarak prim sağlamaya çalışan bu zihniyetin sonuna kadar karşısında duracağız.

Sizin de bildiğiniz gibi, Vecta markasının %80 enerji tasarrufu sağladığına yönelik haberler tüm basında kapsamlı biçimde yer almıştır. Enerji koruma kanunu ve termodinamik ilkelerine sonuna kadar aykırı bu iddianın ispatı konusunda tarafsızlığınıza sığınarak bir araştırma başlatmanız için yardımlarınızı rica ediyoruz.

Bilime aykırı olan bu iddia tüketicimizi kandırmakta ve zihinlerini bulandırmaktadır.

UFO olarak konu ile ilgili araştırma sürecinde elimizden gelen azami desteği sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hassasiyet göstermenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.


Saygılarımızla,
QuickEdit

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder