Swatch - 007 Villain Koleksiyonu 2008

Swatch kimilerine göre James Bond serisinin 40. yılı için , kimilerine göre de Kendi kuruluşunun 25. yılı şerefine yeni bir seri tasarladı. 007 Villian koleksiyonu adı verilen bu seride James Bond serisinde oynamış kötü adamların saatleri yer alıyor. 22 kötü karekter için 22 farklı saat dizayn edilmiş. Her saatte kötü karekterin kişilğini yansıtan tasarımlar var.

Enteresan ve eğlenceli tasarımların yer aldığı bu saatler için Swatch kendi sayfasında özel yer ayırmış. Bu sayfalarda kötü karakterin adı , özellikleri , kötülük planı , unutulmayan sözü , karekteri canlandıran oyuncuyla ilgili bilgi , filmin özet yazısı ve filme ilgili bilinmeyenler yer alıyor. Bond hayranlarını mest edecek bir sayfa olmuş :D . James Bond hayranıysanız ve saat almak istiyorsanız bence bu seriye mutlaka göz atın . Eğer saatler arasında karar veremezseniz bunun da bir çözümü var. Swatch sizi düşünerek , 'Ne kadar Kötüsünüz ?' testini hazırlamış :D.

Türkiye'de satış fiyatlarını pek bulamadım ama Swatch'un Amerika Online Satış Mağazısında bakma fırsatım oldu. Saatlerin fiyatları 60 ila 245 dolar arasında değişiyor. James Bond'un son filmi olan Quantum of Solace için de bir saat dizayn edilmiş.En pahalı saat Moonraker(1979) filminde oynayan Hugo Drax karekteri için dizayn edilmiş.


Koleksiyonla İlgili Haberler :

1. Hürriyet - James Bond'un 22 Düşmanı İçin 22 Saat
2. Geyikmerkezi.com - Swatch'tan James Bond Koleksiyonu !
3. Akşam Gazetesi - Swatch'dan Bond Koleksiyonu

Tanıtım Filmi :

1. Swatch.Com
2. Youtube Kaynaklı Video


Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder