John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Cumartesi, Eylül 27, 2008

Update Notifier
Firefox tarayıcısını cazip kılan şeylerin başında eklenti ve tema desteği geliyor. Tarayıcımızın görüntüsünü istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. İşimize yarayan ve hayatımızı kolaylaştıran eklentiler yüklüyoruz. Her geçen gün yeni eklentiler çıkıyor ve varolan eklentiler güncelleniyor , yeni sürümleri çıkıyor. İşte eklenti ve temalarımızı otomatik olarak güncelleştiren ve otomatik olarak yükleyen (isteğinize bağlı olarak) bir eklentimiz var. Update Notifier her şeyi sizin için otomatik olarak yapabilir veya sizin için eklenti ve temaların yeni sürümlerini arar ve haber verir. Arkanıza yaslanın ve güncelleştirme işlemini Update Notifier'a bırakın....
Update Notifier eklentisi Türkçeleştirdiğim (Yerelleştirdiğim) ilk eklenti olması açısından benim için çok önemli. Türkçe dil desteği ile ilgili istek , görüş ve önerileriniz için bu yazının altına yorum yazabilirsiniz.
Türkçe Dil Desteği : Var
Türkçe Çeviri : Serdar Yavuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com