John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Pazartesi, Eylül 29, 2008

Kaptan
Kaptan Steward büyük mürettebati ve gemisiyle açiklarda balik yakalamakla ugrasirken birden gelen müthis bir firtina gemiyi alabora eder. Gemiden tek sag olarak kurtulur ve küçük adanin birine sürüklenir. Kaptan gözünü açtiginda kendini kimsenin olmadigi issiz adada görünce önce sevinçten havalara uçar ama sonra anlar burada yasamanin zor oldugunu ve umutsuzluga kapilir..
Kaptan adanin sartlarina alismaya çalisirken küçük bir kulübeye rastlar ve Allah'a sükreder. Karnini denizden tuttugu baliklarla doyurup Allah'tan onu bulmalari için yardim diler..
Kaptan her zaman ki gibi karnini doyurduktan sonra kulübesine döner ve gördüklerine inanamaz! Kulübesi yaniyor.. Telaslanir,ne yapsa söndüremez..
Kaptan Allah'a küser!!!Kaptan Allah'a sürekli isyan eder ve kendisinin küçücük adada basini sokacak yeri olmadigina yakinir.
Ertesi günü büyük bir mürettebat adanin önüne gelir ve kaptani alir.Kaptan heyecanla:

-Benim burada oldugumu nereden anladiniz?..
Geminin kaptani:

-Yakmis oldugunuz atesten!Herşeyin bir sebebi vardır :=))

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com