John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Cuma, Eylül 26, 2008

Gmail Space
Google'ın gelişmiş E-Mail hizmeti Gmail 7 Gb'ın üzerindeki kapasitesiyle kullanıcıların iştahını kabartıyor. Bir çok insan Gmail'i online depolama alanı olarak kullanıyor. Hatta bunlar için programlar da mevcut. Windows için kullanılan popüler programlardan Gmail Driver bunun en öenemli örneği. Gmail Space eklentisi de Gmail Driver mantığıyla çalışıyor. Belgelerinizi kolay bir şekilde Gmail'e kopyalıyor. Gmail Drive ile attığınız dosyalarınızı bu eklentiyle göremiyorsunuz malesef. Gmail Drive ve Gmail Space'in çalışma mantığı bu noktada biraz ayrılıyor.

Mozilla Addons Adresi : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1593
Türkçe Dil Desteği : Yok
Eklentinin Kendi Sitesi : http://www.getgspace.com/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

1 Comments:

  1. evet ayrı düşüyor ikisi cıldırttı beni!Gmail Space eklentisiyle upload ettiğim dosyaları yalnızca e-mail olarak görebiliyorum...Gmail Drive'da görünmüyoooor!\gs (gmail space)diye bi klasore upload etmekte kendileri ama meçhul bulamadım rezil şeeeeeey :(çok üzüldüm g mail drive'da göremeyince!

    YanıtlaSil

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com