Foxytunes

Medya oynatıcınıza Firefox'dan hükmetmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse bu eklenti tam size göre. Foxytunes ile Firefox'dan ses açıp / kapayabilir , şarkı değiştirebilir , şarkıyı durdurabilir , duraklatabilir , şarkı sözlerine ve albüm kapağına kolayca ulaşabilirsiniz. 
Desteklediği Oynatıcılar : WinAmp, iTunes, Yahoo Music Engine, Pandora, foobar2000, Windows Media Player, Xbox Media Center, Musicmatch, Quintessential, J. River, jetAudio, XMPlay, MediaMonkey, Media Player Classic, Sonique, wxMusik, Real Player, XMMS, Noatun, Juk, Amarok, Music Player Daemon, Rhythmbox ve birçok oynatıcı.

Foxytunes Windows , Linux ve Mac ortamlarında sorunsuzca kullanılabilinir. yukarıdaki oynatıcıların haricinde Linux ve Mac ortamındaki birçok oynatıcıyı da destekler. Örneğin Amarok gibi.  
Desteklediği oynatıcıların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Foxytunes'a yeni temalar da yükleyebilirsiniz. Yeni tema yüklemek için buraya göz atın !

Mozilla Addons Adresi : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/219
Türkçe Dil Desteği : Tam bir muamma. Fatih Arslan bu eklentinin önceki sürümünü Türkçe'ye çevirmiş. Fakat eklentinin yeni sürümü için bir çevirme işlemi yoktu. Bende Fatih Arslan'ın bıraktığı yerden devam ettim. Eklentinin yeni sürümünün çevirisi bana ait yani. Fakat verdiğim linkten eklentiyi kurduğunuzda Türkçe'sine ulaşamıyorsunuz. Kendi sitesinde verdi Multilanguage linkinden de kurulum yapılamıyor. Eklenti yazarıyla iletişime geçtim , en kısa sürede sizleri de bilgilendireceğim. Sonuç olarak Türkçe Dil Desteği Henüz Yok .
Eklentinin Kendi Sitesi : www.foxytunes.com

Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder