John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Pazartesi, Eylül 22, 2008

FireGestures / Mouse Gestures Redox
İşte Firefox sevenler için bağımlılık yaratacak bir eklenti. Bu eklentiyle yeni sekme açmak / kapamak , yeni pencere açmak / kapamak , sekmeler arasında geçiş yapmak , bir sayfa geri veya ileri gitmek çok kolay. Tek yapmanız gereken farenizin sağ tuşuna basılı tutarak sürüklemek. Benim gibi bu eklentiye alışıp windows ortamında klasörler arasında gezinirken "neden olmuyor" diye kendinize sorup , durumun farkına varınca gülümsüyebilirsiniz.

Not :  Bu yazıyı ilk önce FireGestures için yazmayı planlamıştım. Ancak Firefox'un 0.8 versiyonundan beri olan ve benim de ilk kullandığım Mouse Gestures Redox'tan bahsetmeden edemeyeceğim. Bence bu olayın ana fikir babası Mouse Gestures Redox. Mouse Gestures Redox uzun süre Firefox'un yeni sürümlerine destek vermediği için FireGestures kullanmaya başlamıştım. Şu anda her ikisi de güncel sürüm için destek veriyor...Mozilla Addons Adresi :  (FireGestures) , (Mouse Gestures Redox)                                     
Türkçe Dil Desteği : Var (FireGestures)
Eklentinin Kendi Sitesi : FireGestures , Mouse Gestures Redox

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com