John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Perşembe, Eylül 11, 2008

Facebook Toolbar
Bildiğiniz gibi son zamanlarda bir Facebook patlaması yaşandı. Artık hemen hemen herkesin bir Facebook hesabı var. İnsanlar internetin başına geçtiklerinde zamanlarının önemli bir bölümünü Facebook'da geçiriyorlar. İşte bu "Facebook Çılgınlığı" karşımıza Facebook eklentisi olarak çıkıyor. Bu toolbar sayesinde sizi kaç kişinin eklediği, kaç tane yeni mesajınız olduğunu , kaç tane grup davetiyeniz olduğunu görebiliyorsunuz. Sağ tarafta Facebook'a kayıtlı olduğunuz isminiz ve hemen onun yanında durum (status) kısmına yazdığınız yazı yer alıyor.
Sol tarafta bulunan "Search Facebook" kısmından tıpkı Facebook'taymışsınız gibi arama yapabilirsiniz.Arama kısmının hemen yanındaki simgeye tıklayarak listenizde bulunan arkadaşlarınızın güncel durumlarıyla ilgili bilgileri bulabilir, tüm arkadaşlarınızı kolay bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Mozilla Addons Adresi : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3794
Türkçe Dil Desteği : Yok
Eklentinin Kendi Sitesi : http://developers.facebook.com/toolbar/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com