John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Salı, Haziran 24, 2008

Pepsi Youniverse
Pepsi yeni reklam kampanyasıyla birlikte bir oluşum başlattı : Pepsi Youniverse ... Bu siteye girip Pepsi'nin futbol yıldızlarına ne kadar benzediğinizi buluyorsunuz. Reklam yıldızları kim mi ? Ronaldinho , Messi , Beckham , Lampard , Henry ve Fabregas. Görsel Dna karşılaştırması ile kim olduğunuzu hemen bulun ...

http://tr.pepsi.youniverse.com/

Görsel Dna Nasıl Çalışıyor ?*

GörselDNA'nız seçtiğiniz resimler göz önüne alınarak hazırlanır. Her resim, farklı duygularla bağlantılıdır ve bazı resimler birbiriyle benzer duyguları temsil edebilir. GörselDNA'nızı hesaplarken, ilk önce sizinle tamamen aynı resimleri tercih eden kullanıcılara bakarız. Daha sonra ise futbola dair sizinle benzer hisleri paylaşan insanları tararız.

Bu şekilde, çoğunlukla sizden farklı resimler seçmiş insanlarla eşleşeceksiniz, fakat paylaştığınız resimlerin ifade ettiği duygularda, ilginç bulacağınızı umduğumuz benzerlikler olacak.


*http://tr.pepsi.youniverse.com/ 'dan alıntıdır....

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com