Bir Ev Partisi Olayıdır Ki Sormayın !

Bu sıralar yüzyılın icadı :) Türk milletinin en uğrak yerlerinden facebook ( ki facebook çıkmasa bu kadar kişi nereye takılacakmış bilmem :)) ) aracılığı ile aldığım bir takım mesajlar var. Ev partisi !

Belki sizde alıyorsunuzdur böyle mesajları ama ben sizlerle olayı paylaşayım istedim. Mesajları teker teker yayınlıyorum :)))

Ev Partisi

Arkadaşlar,

Su ana kadar Ev partisi sms grubuma kabul etmediklerim lutfen kusura bakmasin. Ozellikle egitim durumu ve semt benim için önemli. SMS uzerinden secim yapmak zor oluyor ama ne yazikki herkesi arama sansim da yok.

Daha önce mesja atmıştım. Biliyosunuz ev partisi smsgrubumu kurdum. Buradan Istanbul'da duzenleyecegim enteresan ev partilerimi duyuracam.

Grubu biraz daha büyütmeyi düşünüyorum. Katilmayi denemek icin EVPARTISI yazip 1230'a gonderin.

Biliyorsunuz sadece seckin kisileri kabul ediyor olacam. O yuzden lutfen kabul etmediklerim kusura bakmasin.

Bu arada msj atmak normal standart 1 sms. Bu 1230 sms-groups, yahoogroups a benzer bi sey. Direkt ayni mantigin sms hali. Cebimden tek bir mesaj attigim zaman tum gruba o sms ulasiyor olacak. Parti davetlerini bu sekilde verecem. FYI

Sevgiler,

Ece

Ankara , İzmir ve Bodrum İçin

Herkese Merhaba, Bir grup kurma olayidir gidiyor. Ben de deneme amacli "Evpartisi" diye bir gruba uye oldum. Ancak su ana kadar sadece Istanbul'da gerceklesen partiler geldi ve ne yazik ki hic birine katılamadım. Ankara'da yasayan birisi olarak cok manasiz. Ben cok ozel organizasyonlar düzenleyen bir event organizatoruyum. Ankara icin bir grup kurdum. Ama oyle salak evpartilerini degil. Gayet duzgun mekanlarda yapilan ozel parti ve etkinlikleri duyurmak icin. Ve SMS ile gonderdigim sifrelerle partileri duyurucam. ÜYELERİ SEÇEREK ALICAM. LÜTFEN 3-5 KİŞİ GEZEN ERKEKLER MESAJ ATMASIN!!!!! Partilerimde her zaman kızlarla erkekler eşit olur. O yüzden SADECE gruptaki kız sayısı kadar erkek üye kabul edicem. Uye olmak icin 1230'a ANKARAPARTI yazip gonderin. (ISTANBULPARTI, IZMIRPARTI ve BODRUMPARTI de diger gruplarım) Bu arada kapilmadan Istanbul, Izmir ve Bodrum'u da kurdum. Yazin zaten Bodrum'da da olucam. Istanbul ve Izmir'i de arkadasima devrediyorum. Oralarda da super partiler olacak. Arkadaşlarım su ana kadar sosyeteye parti düzenlediler. Istanbul için ISTANBULPARTI Izmir icin IZMIRPARTI Bodrum icin BODRUMPARTI yazip 1230'a gonderin.

Gönderen : Zeynep Akkavalalioglu
------

Görüldüğü gibi ev partisi olayı bir anda patladı. Hatta aralarında rekabet bile başladı diyebilirim. Artık birine katılamazsanız diğerine katılırsınız canım :) İsmini verdiğim şahıslara Facebook'tan ulaşabilirsiniz :)

Dipnot: Benim bu olayla hiç mi hiç alakam yok. Giren varsa sonuçları yazmak için yorum yazabilir :))))

Yorumlar

Popüler Yayınlar