John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Çarşamba, Eylül 26, 2007

Kavak Yelleri


Diziler başlamadan veya başladıktan hemen sonra internette fan sitelerinin oluşması moda oldu. Hatta oyuncular için bile ayrı ayrı fan siteleri oluşturulmaya başlandı. İşte bu dizilerden bir tanesi de Kavak Yelleri. Öncelikle diziden başlamam gerkirse gerçekten güzel bir gençlik dizisi olmuş. Dizinin yanıbaşımızdaki Urla'da çekilmesi de izlememe etken oldu dersem yalan olmaz. Hoş dizinin bu son bölümüyle kahramanlarımız Öss sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleştiler. Bölüm bittikten sonra da işte bizi burada misafir eden sevgili Urlalılara teşekkür ederiz tarzında bir yazı yayınlandı. Yani arkadaşlar kısacası Urla'da işimiz bitti İstanbul'a gidiyoruz dediler. Eğer Urla'yı diziden tamamen çıkarmaya çalışırlarsa ki öyle olacağa benziyor , bence büyük bir hata yaparlar. Zaten dizinin konusu giderek basitleşmeye başlıyor gibi geldi bana. Şimdi gelelim internetteki fan sitelerine. Zaten bu fan siteciler için bulunmaz bir nimet olmaya başladı bu blogger :). Abi bedava bir yer , nasıl olsa Google'a da yazdıklarımız ekleniyor , hurraaa biçiminde fan siteleri türemeye başladı. İşte Google Search'de karşımıza çıkan fan siteleri:
 1. http://kavak-yelleri-dizi.blogspot.com

 2. http://kavakyelleridizisi.blogcu.com/

 3. http://www.kavakyelleri.org/

 4. http://kavakyelleridizisi.blogspot.com/

 5. http://www.kavakyelleri.net/

 6. http://kavak-yelleri-dizi-izle.blogspot.com/

 7. http://kavakyelleri-dizisi.blogspot.com/

 8. http://kavak-yelleri-kanald.blogspot.com/

 9. http://kavakyelleri.75o.org/

 10. http://www.kavak-yelleri.com/

 11. http://kavakyelleri-dizisi-net.blogspot.com/

 12. http://kavak-yelleri-adli-dizi.blogspot.com/

 13. http://kavakyelleri.guzelsozler.name.tr/

 14. http://kavak-yelleri-fansitesi.blogspot.com/

 15. http://www.kavakyellerikavakyelleri.blogspot.com/

 16. http://www.kyelleri-websitesi.blogspot.com/

 17. http://www.kavakyellerifan.org/


Valla ilk göze çarpanlar bunlar yukarıdaki onyedi tane sitenin on tanesi blogger tabanlı siteler. Yazdığım yazıda haklı olguğum anlaşılıyor galiba :) .Küçük bir not: Dizi oyuncularını ayrı ayrı araştırmakla uğraşmadım. Eğer uğraşsaydım daha bi bu kadar site daha bulacağımdan eminim.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com