John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Salı, Ağustos 21, 2007

Pardus Blog Kardeşliği
Bildiğiniz gibi tamamen Türklerin oluşturduğu ve Türkiye'nin ulusal işletim sitemi sloganıyla yola çıkan "Pardus" gelişebilmek için bizden yardım bekliyor. Pardus' a bence bilgisayarla ilgilenen ve yeteneği olan herkes yardım etmeli, bilgisayarına kurmalı. Korsan ürünleri en çok kullanan ülkelerin başında geliyoruz. Pardus gibi açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılan işletim sistemimize sahip çıkmamız gerekiyor.

Şimdi size Pardus'un sitesinde bulunan bir yazıyı yayımlamak istiyorum :

Blog Kardeşliği sesleniyor:
“Özgürlük için...”

06 Aralık 2006

18 Aralık günü resmi duyurusu yapılacak olan Pardus 2007 için Blog Kardeşliği, tüm blogları özgürlüğe destek vermeye çağırıyor!

TÜBİTAK / UEKAE tarafından geliştirilen Pardus 2007, yeni teknolojik özelikleri ve arayüzüyle “18 Aralık 2006” günü resmen duyurulacak.

Hedeflerimiz büyük... Önümüzdeki yıl içinde en az 150.000 sisteme daha Pardus 2007'nin kurulmasını hedefliyoruz! Avrupa Birliği VI. ve VII. Çerçeve Programları çerçevesinde açık kaynak kodlu işletim sistemlerine geçecek kamu kurum ve kuruluşları ile özel projeler, bu rakama dahil değil.

"Ulusal İşletim Sistemi" PARDUS 2007 için el ele verme zamanıdır. Sizlerin desteğine önümüzdeki dönemde daha çok ihtiyacımız olacak.

Bu nedenle, Blog Kardeşliği ile güçlerimizi birleştirerek, Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük "viral/guerilla marketing" projesini hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Projemiz aslında çok basit. Bloglar Türkiye'de bir kez daha “özgürlüğün sesi” olsun, sesimizi çoğaltsın istiyoruz. Türkiye'de “özgür”, “korsan olmayan” ve “ücretsiz” bir alternatifin var olduğunu duyurmak istiyoruz. Bu nedenle Blog Kardeşliği üyesi 1600 site başta olmak üzere, “Türkiye'nin tüm bloglarını” bize bannerlar ve butonlarımız aracılığıyla destek vermeye çağırıyoruz. Desteğinize ihtiyacımız var...


“Özgürlük için...”

Blog Kardeşliği & Pardus

Blog Kardeşliği: blogkardesligi.blogspot.com

Pardus... Özgürlük İçin...
Pardus... Özgürlük İçin...


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com