John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Salı, Şubat 13, 2007

Blogger Artık Beta Değil
Blogger tıpkı wordpress gibi bir blog sitesi. İnsanların blog sitelerine ilgilerini fark eden Google , Blogger'ı satın almıştı. Google Blogger'ı satın aldıktan kısa bir süre sonra  Blogger  Beta'yı çıkarttı. Blogger Beta'nın göze çarpan en büyük yeniliği kişiselleştirilebilir olmasıydı.  En sonunda Blogger Beta testini tamamladı ve artık kararlı sürümüyle karşımızda.  Artık yeni özellikleri hem yeni hem de eski kullanıcılar kullanabilecek.  Blogger'ın sitesine girdiğimde eski ve yeni kullanıcılar için ayrı ayrı giriş bölümleri olduğunu farkettim.  Eski kullanıcılar  Blogger'ın yeni özelliklerinden faydalanabilmek için bir nevi upgrade işlemi yapıyorlar.  Bu işlem esnasında  ya var alan Google  üyeliğinizi kullanıyorsunuz yada yeni bir Google üyesi oluyorsunuz. Google bu sayede üye sayısını çaktırmadan :) arttırmış oluyor.
Hem eski hemde yeni Blogger kullanıcısıysanız bloglarınızı birleştire imkanınız doğuyor. Yani açmış olduğunuz iki hesap upgrade işlemleri sırasında birleşip tek bir hesap oluyor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com