John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Pazar, Eylül 03, 2006

Yolculuk Listesi Hazır
Artık yavaş yavaş Kocaeli yollarına düşme vakti geldi. Annem birkaç gündür valizlerimi hazılıyor ve orada ne yapacağıma dair talimatlar veriyor. Bende ufak da olsa gidiceğim yerle ilgili hayal kuruyorum, gözümde canlandırmaya çalışıyorum. Eğer çok fazla şey beklersem hayal kırıklığına uğrayacağımı biliyorum.Bu yüzden sadece bir ranza, bir dolap ve güzel bir Kocaeli bekliyorum.

19 senemi İzmir'de geçirdikten sonra ayrılmak zor gelecek. Ama benim için güzel bir deneyim olacağı kesin. Umarım orda kafa dengi arkadaşlar bulurum. Çünkü burda vedalaşıp bıraktığım insanları düşündükçe içim bir kötü oluyor. Unutmak zor olsa da düşünmemeyi denemek gerekiyor.

Edebiyatta böyle kompozisyon yazsaydım kesin iyi not alırdım. Demek ki insanın bütün duygularını , hiç bir kaygısı olmadan yazması gerekiyormuş. :)

Bu benim ilk günlük yazım olacak ; biraz hüzünlü başladık ama umarım sonu mutlu olur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com