John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Cumartesi, Eylül 09, 2006

3 Günde Kocaeli'yi keşfettim
Bugün 3. gün sabahı sayılır. Kayıt için geldiğimiz ilk günü 1. gün , dünü 2. gün ve bugünü de 3. gün sayarsak bu iç gün içinde 2 yılımın geçeceği büyük bir kısmı keşfetmiş bulunuyorum. Ankara'dan buraya gelirken Otobüs Terminalini ve bugün Kemal abiyi uğurlarken Tren garının yerini keşfettim. Dsi yurduna en yakın alışveriş merkezi real. Tahminen 3-4 kipa uzaklığında. En yakın İş bankası bankomatıda reale gelmeden önce Shell benzin istasyonu var. Benzin istasyonun hemen yanında. Yanlız nereye gidersem gideyim karşıdan karşıya geçmek zorunda kalıyorum. Onun içinde ya biraz ilerleyip ışıklardan geçiyorum , yada ışıklara yakım bir üst geçit var ordan karşıya geçiyorum. Kayıt olduğumuz okulu baz olarak alırsak , tabi birde deniz kenarından geldik ya öyle anlatıyorum okulun hemen önünden geçen yolun sol tarafı çarşı. Çarşıda bir çok şey mevcut. Yemek yenecek yerler , iş bankası şubeleri , maç seyretmek için kafe vs. vs.

Real bize en yakın alışveriş merkezi ve sanki içindeki dükkanları benim zevkime göre seçmişler gibi. İçeride burger King var. Mc'donalds ı koymamaları iyi olmuş :) Neyse onun yanında iskender döner , pide tarzı yemek satan dükkanlar var. İçeride bir adet Avea bayi mevcut. İş bankası bankomatı var. zaten biliyosunuz realin dibinde birde iş bankası şubesi var. Hani kayıt parasını yatırdığımız şube :) Ve en önemlisi içeride FENERIUM var yahu. Vay be helal olsun dedim adamlar Fenerium dikmişler. Real bizim kipa gibi ama tek katlı içeride de zaten realin kendi (alışveriş mağzası diyeyim ) yeri var. Nasıl bizde de önce dükkanlar var sonra kipaya giriyosun onun gibi. Daha Carrefour u gezmedim. Gezince orayı da size anlatırım.

Kaldığım yere gelirsek. İçinde giysilerimin bulunduğu siyah bavulu boşalttım. Hepsini dolabıma yerleştirdim. Dolaba sığmam başarı oldu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

0 Comments:

Yorum Gönder

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com