Hakkımda

1987 yılında İzmir , Bornova'da doğdum. Hayatımın büyük bir bölümü Egekent - Çiğli - Karşıyaka üçlüsünde geçti :) . İlkokulu Egekent'de Cahide Ahmet Dalyanoğlu ilköğretim okulunda okudum . Daha sonra Karşıyaka Lisesine yazıldım ve Karşıyaka Lisesi'nden mezun oldum. 2 sene Öss sınavına girdikten sonra üçüncü senemde , Bilgisayar kursuna katıldım. Bilgisayar kursundan (donanım - tasarım - programcılık) sertifikası ve MEB'den programcılık sertifikası aldım. Kendimi bildim bileli Bilgisayar , ateri , ps , cep telefonu vb. elektronik aletlere ilgi duyarım. Üniversite sınavına girdiğim ikinci sene Açıköğretim - İşletme programına kaydoldum. 2006 yazında üçüncü kez (altını çiziyorum hiç çalışmadan) ÖSS sınavına girdim ve Kocaeli Üniversitesi - Atçılık İşletmeciliğini kazandım.

Gelecekteki hedeflerim arasında bu iki okulu bitirmek , İngilizce - İtalyanca ve İspanyolca öğrenmek , son olarak da İtalya'ya gitmek var. Bu hedefler yakın gelecekteki hedeflerim. Hayatın ne zaman ne getireceğini bilemiyorum. Bunun için pek fazla birşey söyleyemeyecğim. Ancak bildiğim bir tek şey var o da ailemi çok özleyeceğim (hatta şu anda Kocaeli'ndeysem mutlaka özlüyorumdur).

Son olarak Fenerbahçe'yi tutuyorum ve hasta bir Fenerbahçeliyim. Umarım bir gün Kadıköy - Şükrü Saraçoğlu stadında bir maça gidebilirim.

Serdar Yavuz