John Doe

Engineer

Developer

Freelancer

Coder

Salı, Ağustos 29, 2006

Hakkımda
1987 yılında İzmir , Bornova'da doğdum. Hayatımın büyük bir bölümü Egekent - Çiğli - Karşıyaka üçlüsünde geçti :) . İlkokulu Egekent'de Cahide Ahmet Dalyanoğlu ilköğretim okulunda okudum . Daha sonra Karşıyaka Lisesine yazıldım ve Karşıyaka Lisesi'nden mezun oldum. 2 sene Öss sınavına girdikten sonra üçüncü senemde , Bilgisayar kursuna katıldım. Bilgisayar kursundan (donanım - tasarım - programcılık) sertifikası ve MEB'den programcılık sertifikası aldım. Kendimi bildim bileli Bilgisayar , ateri , ps , cep telefonu vb. elektronik aletlere ilgi duyarım. Üniversite sınavına girdiğim ikinci sene Açıköğretim - İşletme programına kaydoldum. 2006 yazında üçüncü kez (altını çiziyorum hiç çalışmadan) ÖSS sınavına girdim ve Kocaeli Üniversitesi - Atçılık İşletmeciliğini kazandım.

Gelecekteki hedeflerim arasında bu iki okulu bitirmek , İngilizce - İtalyanca ve İspanyolca öğrenmek , son olarak da İtalya'ya gitmek var. Bu hedefler yakın gelecekteki hedeflerim. Hayatın ne zaman ne getireceğini bilemiyorum. Bunun için pek fazla birşey söyleyemeyecğim. Ancak bildiğim bir tek şey var o da ailemi çok özleyeceğim (hatta şu anda Kocaeli'ndeysem mutlaka özlüyorumdur).

Son olarak Fenerbahçe'yi tutuyorum ve hasta bir Fenerbahçeliyim. Umarım bir gün Kadıköy - Şükrü Saraçoğlu stadında bir maça gidebilirim.

Serdar Yavuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna Veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

1 Comments:

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in, and view the posts' comments, there you will have the option to edit or delete them.

    YanıtlaSil

Contact Me

Adress/Street

12 Street West Victoria 1234 Australia

Phone number

+(12) 3456 789

Website

www.johnsmith.com