Bu Sayfayı Takip Edin

Serdar.Yavuzz.Com'a giriş yapmadan, Firefox eklentimiz sayesinde, Blog yazılarımızın içeriğinde arama yapmak artık çok kolay! Ayrıca, yine Serdar.Yavuzz.Com'a giriş yapmadan, Son yazılanlardan haberdar olmanız da çok kolay! Ayrıntılar için lütfen içerik devamını inceleyin.

Firefox için Serdar Yavuzz Arama Eklentisi

Firefox "Open Search" özelliği denen, sağ üst köşede bulunan arama kutucuğunu özelleştirme ve dilediğiniz arama motorunda arama yapabilmenizi sağlama özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde, yükleyeceğiniz Serdar Yavuzz Arama Eklentisi ile Serdar.Yavuzz.Com’da aradığınız kelimenin geçtiği içeriği listeleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken çok basit! Firefox internet tarayıcınız ile Serdar Yavuzz web sitesine [http:/serdar.yavuzz.com] girin. Sitemize girdikten sonra, sağ üst arama kutucuğunun hemen yanında bulunan arama motoru seçeneğinin etrafının, " mavi" renk ile çerçevelendiğini göreceksiniz.Arama motoru simgesine tıklayarak, sitede bulunan "Arama Motoru Eklenti" listesini açın ve Ekle: "Serdar Yavuz " seçeneğini seçin.Artık, Firefox arama motoru seçeneklerinde "Serdar Yavuz"u da göreceksiniz. Listeden "Serdar Yavuz"u seçerek arama yaptığınızda, aradığınız kelime blog içeriğinde aranacak ve Serdar Yavuzz içerikleri listelenecektir.

Google Araç Çubuğu için Serdar Yavuzz İçerik Besleme Düğmesi

Yine hazırlamış olduğumuz, Google Araç Çubuğu için Serdar Yavuzz içerik düğmesi sayesinde, sitemize giriş yapmadan, yeni eklenen içeriklerden haberdar olabilir, listelenen içerik başlığına tıkladığınızda, doğrudan Serdar Yavuzz'da bulunan içeriğe ulaşabilirsiniz.Görüldüğü gibi, Google Araç Çubuğu düğmeleri arasında Serdar Yavuzz simgesi bulunuyor. Bu simgeye tıklarsanız, doğrudan Serdar Yavuzz'a erişebilirsiniz. Düğmenin hemen yanındaki liste oku işaretine tıklarsanız, Serdar Yavuzz'a eklenen içerikleri görebilir, seçtiğiniz içerik başlığına tıklayarak, doğrudan o içeriğe ulaşabilirsiniz.Düğmeyi eklemek çok kolay!

1. Yeni Google Araç Çubuğunu indirin.
2. Buraya tıklayın ve Google Araç Çubuğuna Serdar Yavuzz düğmesi otomatik eklensin.


Serdar Yavuzz İçeriklerini RSS Yayınlarıyla Takip Edin

Bu sayfada yazılan yazıların hepsi veya bazı kategorideki yazılar hoşunuza gidebilir. Bu yazıları takip etmek isteyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda hoşunuza giden kategoriyi Rss okuyucunuza eklemek.

İçerikler İçin Rss Linkleri
Tüm Yazılanlar
Yorumlar
Atatürk
Bilgiler
Bunları Biliyormusunuz?
Eğlence
Fenerbahçe
Firefox
Internet
Kitap
Pardus
Programlar
Reklamlar
Spor
Telefon
Torrent
Tv/Sinema

Serdar Yavuzz İçeriklerini Email Yoluyla Takip Edin

E-Mail Adresinizi Aşağıdaki Kutuya Girin:


Delivered by FeedBurner

Yorumlar

Lütfen bizimle fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Yorumlarınız bizim için önemli.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder